Kiralama Koşulları


Lion Rent A Car Kayseri
 

Lion Rent A Car Kayseri olarak ister Kayseri Erkilet Havalimanında sizlere araç teslimini yapıyor isterseniz ofisimizde hizmetine devam ediyor . İç Anadolu’nun önemli kentlerinden ve bir sanayi merkezi olan Kayseri, hem turistik hem de iş amaçlı seyahatlerin çokça yapıldığı bir şehir. Nevşehir, Niğde, Sivas gibi şehirlerle çevrili olan Kayseri, yöresel mutfağı, tarihi zenginliğiyle oldukça turistik bir bölge. Üstelik bir sanayi merkezi olması nedeniyle de profesyonel hayatın yoğun yaşandığı bir şehir. Tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda Kayseri araç kiralama istasyonumuzdan eksiksiz hizmet alabilirsiniz. Düzenli olarak yenilenen araç filomuz, birbirinden seçkin markalardan oluşuyor. Premium araçlar, SUV’lar, ticariler, binek otomobiller, makam arabası olarak kullanabileceğiniz modeller ve çok daha fazlası filomuzda hizmetinize sunuluyor. Sürüşünüzü çok daha özelleştirebileceğiniz araç ekstralarımız da oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Üstelik, yüksek hijyen standartlarından geçen filomuz sayesinde sterillik konusunda da içiniz rahat olabilir. Burada ofis personellerimiz sizi karşılıyor ve basit birkaç işlemin ardından havalimanı otoparkında aracı teslim alabiliyorsunuz.

Lion Rent A Car Araç Kiralama Seçenekleri
 

En uygun araç kiralama avantajlarından yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Esnek fiyat sözleşmelerimiz, cazip fırsatlarımız ve araç ekstralarımızla hizmetimizden her zaman maksimum memnuniyet almanızı amaçlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik. Günlük araç kiralama ihtiyaçlarınız için kısa vadeli ve dönemsel hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kayseri aylık araç kiralama gibi taleplerinize de dönemsel hizmetlerimizle yanıt alabilirsiniz. Bu seçeneğimiz, daha genel müşteri profiline hitap ediyor. Günü birlik iş seyahatlerinden aile tatillerine kadar tüm dönemsel yolculuklarınız için bu hizmetimizi seçebilirsiniz.Uzun dönem kiralama ise daha çok kurumsal müşterilerimize hitap ediyor. Uzun dönem hizmetimiz, en az 6, en fazla 47 ay boyunca kiralama yapabilmenizi sağlıyor. Firma yöneticileri ve personelleri için uzun dönem kiralama seçeneğimiz çok ideal. Üstelik ister filo, ister sınırlı sayıda araç kiralayabilirsiniz. Rezervasyon yapılacak araç sayısı tümüyle sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilir.

Araç Teslim Alma & Etme
 

Araç kiralama sürecini son derece yetkin bir şekilde yönetiyoruz. İster Kayseri Havalimanı’nda araç teslimini ister ofisimizde yapıyoruz  işlemlerinizi . Basit kontrat açma süreçlerinin ardından aracınızı hızlıca teslim alabilirsiniz. Araçlarımız, havalimanının otoparkında hazır bekliyor. Kontrat açma işlemlerini tamamlayıp aracınızı buradan teslim alabilirsiniz. Kiralama süreniz boyunca, sizinle paylaşılan irtibat numaralarına da ulaşabilirsiniz. Böylece yol & yardım desteği gibi konulardaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ofis personelimizden, Kayseri trafik haritası, gezilecek yerler, yol durumu, HGS gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Böylece seyahatinizi çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. Kayseri’de en çok araç sayısı ve çeşidine sahibiz. Kiralama süreniz sona erdiğinde, isterseniz aracı havalimanı otoparkında isterseniz ofisimizde teslim edebilirsiniz. Ofis personellerimiz, otoparkta da bu işlemleri yürütebiliyor. Teslim süreciyle ilgili farklılıklar olması halinde yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Siz de Lion Rent a Car araç kiralama hizmetlerimizden yararlanarak, Kayseri rotanızda keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz!